'Ultee krijgt vertrouwen en maakt seizoen af bij Fortuna Sittard'

Sjors Ultee krijgt het vertrouwen van Fortuna Sittard. De oud-assistent van FC Twente maakt het seizoen af als hoofdtrainer bij de Limburgers, zo weet Voetbal International.
Vorig seizoen was Ultee ook al hoofdtrainer van Fortuna Sittard. Deze job verruilde hij afgelopen zomer om aan de slag te gaan als technisch manager bij de club. Kevin Hofland werd de nieuwe hoofdtrainer. Hij werd drie weken geleden ontslag waarna Ultee het stokje overnam.
Ultee mag een eigen assistent-trainer meenemen, weet bovenstaande medium. Rob Alflen, met wie hij eerder samenwerkte bij FC Utrecht, is hiervoor in beeld. Volgens de Telegraaf tekent Ultee een contract tot het einde van het seizoen met een optie voor nog een jaar.