FC Twente blij met fans: ''Wat ons betreft is dit de eerste aanzet''

Dinsdag kwam het nieuws naar buiten dat er weer beperkt publiek aanwezig mag zijn in De Grolsch Veste. Het is met gejuich ontvangen bij FC Twente.
''We zijn heel blij met de toelating van publiek'', zegt een woordvoerder van de Enschedese club bij RTV Oost. Op 25 april mogen vierduizend supporters naar de Grolsch Veste om de wedstrijd tussen FC Twente en FC Utrecht bij te wonen.
''We hebben steeds gezegd dat we er klaar voor zijn, dat hebben we aan het begin van het seizoen ook laten zien. De komende dagen hopen we verdere informatie te kunnen verstrekken over de voorwaarden waaraan voldaan moet worden om het stadion te bezoeken. Wat ons betreft is dit de eerste aanzet tot volledig bezette tribunes'', besluit de woordvoerder.