Nijhuis geniet van oud-FC Twente-speler: "Prachtig om te zien"

Bas Nijhuis
Bas Nijhuis Foto: © MTB-Photo

Bas Nijhuis beleefde zichtbaar plezier aan het fluiten van het vriendschappelijke duel tussen de Feyenoord en Celtic Legends ter ere van Wim Jansen. In De Kuip won Feyenoord met 2-1 dankzij treffers van Diego Biseswar en Graziano Pellè, terwijl Charlie Mulgrew namens de Schotten scoorde.

Het duel kreeg nog wat vuur in de slotfase toen Celtic-aanvoerder Scott Brown zich fel uitliet na een beslissing van Nijhuis. Toch keek de ervaren arbiter met een brede glimlach terug op de middag. "Ik heb het idee dat als je El Ahmadi mee laat spelen in de Eredivisie, dat hij gewoon een heel bepalende speler is voor elk team", zei hij na afloop bij ESPN

Ook over Pellè was hij enthousiast: "Ik vind het mooi dat hij op het juiste moment er staat om een voorzet van Ruben Schaken in te koppen." Voor Nijhuis, die al twintig jaar actief is op de Nederlandse velden, riep het duel vooral warme herinneringen op: "Ik heb die jongens allemaal gefloten. Het is prachtig om ze zo weer samen op het veld te zien."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand