Oosting baalt: "Dit is jammer, we kunnen het wel gebruiken"

Joseph Oosting
Joseph Oosting Foto: © BSR Agency

Joseph Oosting baalt dat FC Twente de volgende Europese thuiswedstrijd niet de steun van een volle Grolsch Veste kan genieten. Een deel van Vak-P moet leeg blijven als de Tukkers het eind november opnemen tegen Union Sint-Gillis. 

Volgens de UEFA staat het vast dat een aantal supporters van FC Twente zich schuldig hebben gemaakt aan het racistisch bejegenen van Lazio-speler Loum Tchaouna. Daar moet een deel van Vak-P de volgende thuiswedstrijd in de Europa League leeg blijven. "Uiteindelijk is dit jammer. We kunnen wel wat support gebruiken, ook in Europa", reageert een teleurgestelde Oosting bij Oost

De oefenmeester van FC Twente, die uiteraard afstand neemt van het racistische incident, wil zich verder richten op wat er op het veld gebeurt. "Aan de andere kant willen we het gewoon bij voetbal houden. Ik heb hier geen invloed op, de UEFA beslist dit en daar hebben ze hun redenen voor. Ik ga over het voetballen", besluit hij. FC Twente gaat zaterdagmiddag op bezoek bij Willem II. Dat duel begint om 16.30 uur. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
11 Fortuna Sittard 15 -4 18
Bekijk de hele stand