Oosting: "Dan gaan we natuurlijk een feestje geven, dat is normaal"

FC TWente speelt zondagmiddag de laatste wedstrijd van het Eredivisie-seizoen. De ploeg van trainer Joseph Oosting kan in die wedstrijd de derde plaats veiligstellen, die plek geeft recht op het spelen van de voorrondes van de Champions League. 

"We werken daar naartoe zoals we dat altijd doen", begint Oosting tegenover 1Twente. "We hebben ze geanalyseerd en daar komen dan wat punten uit waar we alert op moeten zijn. Maar er komen ook punten uit waar we hun pijn kunnen doen. Per dag hebben we een tactisch onderdeel, zo werk je daar naar toe."

"Wij willen gewoon onze ambitie halen", gaat hij verder. "We hebben het in eigen hand dus we kunnen kijken naar onszelf. Alle respect natuurlijk voor Bram van Polen die zijn afscheidswedstrijd speelt, maar wij moeten ons focussen op de wedstrijd winnen, dat is het belangrijkst."

"Als we dat halen gaan we natuurlijk een feestje geven, maar dat is normaal. Het is tevens de laatste wedstrijd van het seizoen, dus dan hebben we een afscheidsfeestje met alle werknemers en spelers van Twente. Daarna gaan we op een welverdiende vakantie", besluit de oefenmeester. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
Bekijk de hele stand