Oosting gaat in op blessuregeval: "Zijn we een tijdje kwijt"

Joseph Oosting tijdens de eerste training van FC Twente
Joseph Oosting tijdens de eerste training van FC Twente Foto: © Pro Shots

FC Twente moet Michal Sadilek bij de start van het nieuwe seizoen missen, zo werd eerder deze week bekend. De middenvelder raakte tijdens een ongeluk met een skelter op het trainingskamp van Tsjechië geblesseerd en moest daardoor het EK aan zich voorbij laten gaan.

Joseph Oosting kan daar in gesprek met RTV Oost niet heel veel over kwijt: "In dit geval is het lastig om daar echt iets over te vertellen, want dat is allemaal medisch. De club heeft dat gecommuniceerd, daar moet ik het bij laten. Hij is geblesseerd. We hopen hem zo snel mogelijk terug te zien op het veld."

"Dat moeten we van week tot week bekijken, of het goed gaat, of hij een terugslag krijgt. Die zijn we een tijdje kwijt", erkent de trainer wel. "We moeten gaan bekijken hoe de wond gaat herstellen. De start van de competitie haalt hij niet, dus dan zit je al snel op een week of zes", weet Oosting.

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties