Oosting heeft puzzel nog niet gelegd: "Stapt Eiting in het gat?"

Carel Eiting in een oefenduel van FC Twente
Carel Eiting in een oefenduel van FC Twente Foto: © Pro Shots

FC Twente neemt het in de derde voorronde van de Champions League op tegen Red Bull Salzburg en Leon ten Voorde is vooral benieuwd hoe het middenveld er uiteindelijk uit gaat zien bij de club uit Enschede. Door de blessure van Michal Sadilek is er namelijk een vacature. 

"Joseph Oosting gaf na het duel tegen Sint-Truiden aan dat hij vooralsnog met twee ‘zessen’, oftewel twee controleurs, wil spelen. In Leogang vulde hij het anders in, met Michel Vlap als nummer 8", blikt de verslaggever terug op de website van Tubantia. "Vlap kan op die positie uitstekend uit de voeten. De Fries brengt snelheid aan de bal, maar de vraag is: bestaat die plek straks wel? Wie wordt de secondant van Mathias Kjølø?"

"Stapt Carel Eiting in het gat na de blessure van Michal Sadilek? Is Gijs Besselink al zover? De puzzel is nog niet gelegd", vervolgt Ten Voorde. "En oh ja: Harrie Kuster is er ook nog. Uiteraard niet meteen voor de basis, maar de 18-jarige uit Zwolle ontwikkelt zich uitstekend. Na zijn goals en assist tegen Sint-Truiden scoorde hij tegen Hannover opnieuw. En hoe: wegdraaien bij de tegenstander en de bal in de verre hoek." 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
Bekijk de hele stand