Oosting heeft vertrouwen in Champions League: "Daar gaan we voor"

Joseph Oosting
Joseph Oosting Foto: © Pro Shots

Joseph Oosting heeft vertrouwen in het overleven van de voorronde van de Champions League. Dat vertelt hij tegenover de website van FC Twente.

FC Twente is op trainingskamp geweest in Oostenrijk. Het toeval wil dat ook een Oostenrijkse tegenstander uit de koker is gekomen. Red Bull Salzburg wordt de tegenstander in de derde voorronde van het miljoenenbal. “We gaan weer terug naar Oostenrijk. In de Champions League kom je alleen maar goede tegenstanders tegen en dat is Salzburg ook. Salzburg is een topclub in Oostenrijk.”

Ook weet hij zijn omschrijving van de club te geven. “Ze hebben een heel herkenbare filosofie en herkenbare manier van spelen. Dat we hier nu staan, is de beloning van vorig seizoen, waar we met z'n allen voor gespeeld hebben. De wedstrijden tegen Salzburg worden een mooie uitdaging en daar gaan we met z'n allen voor,” besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand