Oosting kijkt met afgrijzen naar 1-1: "Hoe krijg je het voor elkaar?"

Joseph Oosting in Sittard
Joseph Oosting in Sittard Foto: © BSR Agency

Joseph Oosting vindt niet dat FC Twente goed speelde tegen Fortuna Sittard. Wel vond hij dat de Tukkers hun taak goed uitvoerden door 'gewoon' te winnen van de Limburgers. Een knullige tegengoal maakte het nog spannend.

"Ondanks dat ik ons niet zo heel goed vindt voetballen komen we op voorsprong en is er niet zo heel veel aan de hand", opent Oosting bij de NOS. Vervolgens krijgt FC Twente een penalty tegen. "Daarvoor hadden we de wedstrijd al moeten beslissen. Ik vond ons ook niet goed en dan valt ook de 1-1."

Wat ging er mis tussen Unnerstall en Bart van Rooij bij die gelijkmaker? "Er ontstond twijfel. En twijfel is nooit goed. Dan geef je een penalty tegen. Dan denk ik: 'hoe krijg je het voor elkaar?' We hadden kansen en die hadden we af moeten maken."

Vervolgens was het nog even billenknijpen voor de Tukkers. "Fortuna is een lastige ploeg om tegen te voetballen. De bal had voor hen nog goed kunnen vallen. In die fase hadden we überhaupt niet terecht mogen komen."

Zet in op FC Twente tegen FC Utrecht!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 Ajax 14 6 23
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 14 6 21
8 FC Twente 14 3 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
11 SC Heerenveen 14 -1 17
Bekijk de hele stand