Oosting looft eigen pupil: "Hij heeft een hekel aan verliezen"

Joseph Oosting
Joseph Oosting Foto: © BSR Agency

Gijs Besselink heeft in het duel tegen Ajax indruk gemaakt op Joseph Oosting. De middenvelder maakte tegen de Amsterdammers zijn basisdebuut in de Eredivisie.

"Ik denk dat iedereen nu wel weet wie Gijs Besselink is en daarmee zeg ik genoeg, denk ik", sprak Oosting na afloop tijdens de persconferentie. "Het is een jongen uit eigen jeugd, dat vind ik mooi. Een jongen van de regio, waar de fans zich mee kunnen identificeren."

"Gijs is een jongen die multifunctioneel is, snel denkt, die een groot loopvermogen heeft en ook een bepaalde mentaliteit met zich meebrengt. Dat is wel heel erg mooi. Het is een jongen die een beetje het cement tussen de stenen van je elftal is. Hij heeft een hekel aan verliezen, net als zijn trainer", aldus Oosting.

Zet in op FC Twente tegen Telstar!

FC Twente speelt woensdagavond de thuiswedstrijd tegen Telstar. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties