Oosting moet Van Rooij-vervanger kiezen: "Vind het heel lastig"

Bart van Rooij
Bart van Rooij Foto: © Pro Shots

Joseph Oosting moet voor donderdagavond een nieuwe rechtsback kiezen. Tegen Union Sint-Gillis kan de oefenmeester geen beroep doen op Bart van Rooij. 

Van Rooij pakte in de vorige Europese wedstrijd tegen Nice een rode kaart en is dus geschorst voor de ontmoeting tegen de Belgen. Een behoorlijke aderlating, want de 23-jarige rechtsback is dit seizoen een van de revelaties van FC Twente. Een duidelijke vervanger heeft Oosting niet, merkt Leon ten Voorde op in De Ballen Verstand. "De meest interessante kwestie is wie de rechtsback wordt."

Vorig seizoen had FC Twente met Joshua Brenet en Alfons Sampsted nog twee rechtervleugelverdedigers, maar nu is Van Rooij eigenlijk de enige voor die positie. "Misschien wordt Salah-Eddine zoals tegen RB Salzburg weer rechtsback, hij deed dat toen best aardig", oppert Ten Voorde, die niet denkt dat Oosting voor Bas Kuipers kiest en ook Youri Regeer niet van het middenveld zou halen. "We hebben ook geconstateerd dat we de optie Regeer ook niet zouden doen. Ik vind het heel lastig."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand