'Oosting genoemd als mogelijke opvolger van Priske bij Feyenoord'

Joseph Oosting in De Kuip
Joseph Oosting in De Kuip Foto: © Pro Shots

Feyenoord heeft maandag Brian Priske ontslagen als trainer. Clubwatcher Mikos Gouka denkt dat de Rotterdammers de volgende keer niet een buitenlandse trainer aan zullen stellen. De journalist noemt onder meer de namen van Erik ten Hag en René Hake, maar ook die van twee Eredivisie-trainers.

"In Nederland valt dan al snel de naam van Joseph Oosting, de trainer van FC Twente", zo schrijft Gouka in het Algemeen Dagblad. "Al weten ze in Enschede ook: Feyenoord komt niet al te graag naar de Grolsch Veste om te onderhandelen over werknemers die ze over willen nemen."

"Toch valt de naam van Oosting weleens in Rotterdam, al was het alleen maar omdat de spoeling op het gebied van Nederlandse kandidaten dun is." Ook een oud-speler van Feyenoord staat op het lijstje. "Robin van Persie? Die naam valt altijd, maar de voormalig topspeler staat pas net op eigen benen in Heerenveen", aldus Mikos Gouka. 

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Zet € 10 in op FC Twente scoort tegen Feyenoord en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 25 8 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand