Oosting ontevreden: "Dan moet je ook een beetje geluk hebben"

Joseph Oosting
Joseph Oosting Foto: © BSR Agency

Joseph Oosting is niet tevreden over de wedstrijd die FC Twente op de mat legde tegen FC Groningen. In de Euroborg eindigde het duel in een 1-1 gelijkspel.

"Ik vond het van beide kanten geen goede wedstrijd", is het duidelijke oordeel van Oosting op de website van FC Twente. "Niet aan de bal, en ook niet in het verdedigen. FC Groningen probeerde ons te ontregelen. Dat lukte ze in het begin aardig. We wilden aan het voetballen komen, maar dat kwamen we niet."

Later in het duel ging dat beter, zag de trainer. "Gedurende de wedstrijd konden we dat, ook met de wissels, meer naar ons toetrekken. We hebben er nog alles aan gedaan en creëerden kansen, maar dan moet je ook een beetje geluk hebben dat die bal erin gaat. Dat hadden we niet. Maar ik vond het van onze kant vooral een matige wedstrijd."

Lees meer:
0 reacties