Oosting over FC Twente-speler: "Of dat pappen en nathouden is? Ja"

Joseph Oosting
Joseph Oosting Foto: © BSR Agency

Bij FC Twente keerden Mees Hilgers en Ricky van Wolfswinkel zaterdagavond terug in de basis. Het duo was een vraagteken voor het treffen met FC Groningen, maar kon 'gewoon' beginnen aan het duel.

Bij ESPN wordt trainer Joseph Oosting gevraagd of dat een meevaller is. "Ricky wel. Na de laatste training met Mees niet", vertelt hij. "Mees komt natuurlijk van een lang traject ten aanzien van dat hij geblesseerd is geweest. Ricky is een meevaller", zei Oosting over de spits. "Of dat een beetje pappen en nathouden is? Ja", grijnst de trainer.

"Dat klopt. Hoe lang hij dat nog kan volhouden? Nou, Ricky is ervaren. Het herstel gaat langzaam beter. Wat dat betreft is het voor Ricky wel prettig dat we nu één wedstrijd in de week hebben, dan kan hij na een wedstrijd de tijd nemen voor zijn herstel", aldus Oosting.

Lees meer:
0 reacties