Oosting waarschuwt: "Ze beschikken over specifieke kwaliteiten"

FC Twente neemt het zaterdagavond in Kralingen op tegen Excelsior. De promovendus uit Rotterdam kende een moeizame start van de competitie, maar trainer Joseph Oosting waarschuwt voor onderschatting.

"Het is zeker een lastige ploeg. Volgens mij is er geen enkele makkelijke tegenstander," zegt Oosting tegen 1Twente Enschede. "Excelsior heeft een goed voetballend vermogen. Met spelers als Naujoks (geblesseerd en daarom niet inzetbaar, red.) en Fernandes beschikken ze over specifieke kwaliteiten. Het is een voetballende ploeg, en bovendien spelen we uit. Dat ze nu op gras spelen, is voor ons prettig."

Excelsior kende een stroef begin in de Eredivisie. "We zijn pas een paar wedstrijden onderweg, dus je kunt daar nog niet te veel over zeggen. Verdedigend vind ik dat het bij hen redelijk goed georganiseerd staat." De Rotterdammers troffen al NEC, FC Utrecht en Feyenoord. Toch ziet de trainer van Excelsior geen reden voor paniek. Oosting: "Daar ben ik het mee eens: uiteindelijk worden de prijzen pas aan het eind verdeeld. We zijn pas twee of drie wedstrijden onderweg."

Zet in op FC Twente in Europa!

FC Twente speelt donderdag de thuiswedstrijd in de voorronde van de Conference League tegen Qarabag. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties