Oosting wil strijd zien: "Hebben Europees voetbal in eigen hand"

Joseph Oosting schreeuwt langs de lijn
Joseph Oosting schreeuwt langs de lijn Foto: © MTB-Photo

Joseph Oosting hoopt met FC Twente het tij te kunnen keren in de thuiswedstrijd tegen PSV. De oefenmeester wist met de Tukkers de laatste vier wedstrijden niet te winnen en wil in een volle Grolsch Veste de negatieve spiraal doorbreken.

"Onze laatste vijf wedstrijden waren qua voetbal niet goed", geeft Oosting aan op de officiële website van FC Twente. "Het kan niet zo zijn dat wij over zo'n lange periode geen wedstrijden winnen. Dat bespreek je met elkaar en maak je trainbaar. Wij zullen er morgen tegen een goede ploeg als PSV alles aan doen om de eindsprint in te zetten en klaar te zijn voor de rest van het seizoen. We moeten uitstralen dat we ergens voor strijden."

"In deze wedstrijden moeten we zowel verdedigend als aanvallend de strijd aangaan", vervolgt Oosting. "We moeten vanuit onze eigen kracht spelen en geloven dat we iets kunnen halen. Onze ambitie is om weer Europees voetbal te halen, dat hebben we in eigen hand. Daar hebben we dit seizoen aan deelgenomen en dat smaakt naar meer. Men verwacht wat van ons in de manier van voetballen met lef en strijd, zeker thuis, dat moet de basis zijn. Tegen PSV kunnen we ons meten met een topploeg in Nederland."

Lees meer:
0 reacties