Opnieuw tegenvaller FC Twente: "Hij mist het duel met Fortuna"

Arno Verschueren en Sem Steijn
Arno Verschueren en Sem Steijn Foto: © Pro Shots

FC Twente moest het afgelopen weekend zonder Ricky van Wolfswinkel, Sam Lammers en Taylor Booth doen. Arno Verschueren stond daarom opgesteld als spits tegen Heracles Almelo. De Belg is echter komende zaterdag niet inzetbaar tegen Fortuna Sittard.

Verschueren pakte zondag in de streekderby in de 71e minuut een gele kaart. De middenvelder is daardoor geschorst voor het treffen met Fortuna Sittard. Dat meldt clubwatcher Tijmen van Wissing op X, het voormalige Twitter. "Er zijn wat vragen over de schorsing van Arno Verschueren. Maar hij heeft zaterdag zijn vijfde gele kaart gekregen, welke meetelt voor dit seizoen."

"En dus mist hij het duel met Fortuna Sittard", schrijft Van Wissing. De naam van Verschueren ontbreekt in het KNVB-overzicht van de uitsluitingen in het betaald voetbal, maar de Belg is volgens Van Wissing dus geschorst. De wedstrijd tussen FC Twente en Fortuna Sittard staat voor zaterdagavond op het programma. De aftrap in De Grolsch Veste is om 18.45 uur. Het is dan ook nog de vraag of Van Wolfswinkel, Lammers en Booth in actie kunnen komen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand