Opstelling FC Twente bekend: Mees Hilgers keert terug in basis

Mees Hilgers in De Grolsch Veste
Mees Hilgers in De Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

FC Twente strijdt vanavond tegen AZ voor Europees voetbal. Joseph Oosting en Maarten Martens kiezen voor de volgende basisopstellingen. 

Oosting gaat zijn formatie één plek wijzigen na de late overwinning op NEC donderdag. Mees Hilgers keert terug in het centrum van de verdediging. De Indonesisch international was geblesseerd, maar is fit genoeg voor een basisplek tegen AZ. Hij vervangt Alec Van Hoorenbeeck, die er vanwege zijn rode kaart sowieso niet bij kon zijn vandaag. 

FC Twente en AZ rekenden afgelopen donderdag in de halve finale van de play-offs af met respectievelijk NEC en SC Heerenveen. Omdat AZ het reguliere Eredivisieseizoen het hoogste eindigde, krijgen zij het thuisvoordeel en wordt de finale vanavond gespeeld in Alkmaar. In tegenstelling tot de play-offs om promotie/degradatie valt de beslissing na één duel. De winnaar krijgt een ticket voor de tweede voorronde van de Conference League.

FC Twente en AZ trappen om 18.00 uur af. 

Opstelling FC Twente: Tyton; Van Rooij, Hilgers, Bruns, Kuipers; Kjølø, Sadilek, Vlap; Rots, Steijn, Van Wolfswinkel,

Wissels FC Twente: Karssies, Gerritsen, Lagerbielke, Booth, Taha, Vennegoor of Hesselink, Kuster, Ltaief, Verschueren, Ünüvar, Besselink, Alders

Opstelling AZ: Owusu-Oduro, Maikuma, Goes, Penetra, Moller Wolfe, Smit, Koopmeiners, Mijnans, Van Bommel, Meerdink, Poku

Wissels AZ: Verhulst, Zoet, Clasie, Parrott, Sadiq, Dekker, Lahdo, Schouten, Daal, Buurmeester, Kasius, De Wit

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties