Ørjasæter terug bij FC Twente? "Zonder hem ben je erg armoedig"

Sondre Ørjasæter
Sondre Ørjasæter Foto: © MTB-Photo

FC Twente gaf afgelopen weekend niet thuis in de wedstrijd tegen FC Utrecht. Er werd met 0-2 verloren. Zaterdag kan de ploeg van John van den Brom zich revancheren, op bezoek bij Fortuna Sittard. 

"Fortuna is een rare ploeg", stelt Leon ten Voorde in De Ballen Verstand. "Die heb ik zaterdag tegen FC Volendam bekeken. Die wedstrijd hebben ze gewonnen. Fortuna heeft die overwinning gevierd, ze hebben nu 35 punten, die zijn binnen. Ik denk dat dat goed nieuws is", zegt de clubwatcher. "Fortuna is heel wisselvallig. Die hebben dan nu bij FC Volendam gewonnen en dan denk ik dat dit het moment is om ze te kraken."

Of Fortuna niet nog voor de play-offs voor Europees voetbal wil gaan? "Die konden twee jaar geleden voor de Europese play-offs gaan, maar toen kregen ze geen licentie van de UEFA", weet Ten Voorde nog. "Omdat ze hun financiële zaakjes niet voor elkaar hadden. Er is niet veel veranderd. Ze hadden een shirtsponsor en die bleek helemaal niet te bestaan. Dat was weer een fantast uit Duitsland geloof ik."

"Het is altijd een beetje schimmig, met Turkse eigenaren, die met geld... Ze doen een beetje voor spek en bonen mee, ja. Als ze erin blijven, dan zijn ze in Sittard heel blij", denkt de journalist. "FC Twente heeft daar de laatste jaren best wel goede resultaten gehaald. We gaan niet voor niks naar Sittard. Of FC Twente dat met Sondre Ørjasæter gaat doen? "Ja, dat is wel te hopen. Gisteren (zondag, red.) is wel gebleken dat je zonder hem aanvallend toch wel heel erg armoedig bent."

Lees meer:
0 reacties