Perez deelt compliment uit: "Dat vind ik heel knap van FC Twente"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © MTB-Photo

FC Twente kan met nog twee duels te gaan nog alle kanten op in de ranglijst. De ploeg maakt nog kans op de derde plek, maar kan bij tegenvallende resultaten ook nog in de play-offs belanden als vijfde of zesde. Clubwatcher Leon ten Voorde houdt daar serieus rekening mee.

"Ik heb me wel een beetje ingesteld op de play-offs voor FC Twente. Ze moeten nog naar PSV", zegt Ten Voorde bij VoetbalPraat. AD-journalist Maarten Wijffels nuanceert dat beeld. "Maar ja, Ajax moet naar SC Heerenveen." Volgens Kenneth Perez heeft Twente ondanks alles een sterk seizoen gedraaid. "Ik vind het ontzettend knap hoe ze het hebben gedaan."

"Want na vier wedstrijden hadden ze al een trainerswissel." Perez vervolgt dat er vooraf weinig vertrouwen was in de keuzes van de clubleiding. "De fans zaten helemaal niet te wachten op John van den Brom, jij ook niet denk ik Leon. Maar het is een ontzettend leuk elftal. Wat zij echt heel goed doen, is wedstrijden neutraal houden."

"Ook al zitten ze niet helemaal goed in de wedstrijd, ze blijven 1-0 achter of de wedstrijd op 0-0 houden, zodat ze wel kunnen terugkomen in de wedstrijd." Hij legt uit waar dat volgens hem vandaan komt. "Het woord 'neutraal' is het meest gebruikte woord bij Erik ten Hag. Toen hij assistent was bij ons bij FC Twente. Hij zei altijd: 'neutraal houden, neutraal houden, neutraal houden'." 

"Dat doen ze eigenlijk het hele seizoen al. In die zin heeft dat niks met Ten Hag te maken. Maar dat vind ik wel knap van FC Twente. Het lijkt me ook een super leuk elftal om in te spelen. Dat vind ik leuk aan Twente", aldus Kenneth Perez.

Lees meer:
0 reacties