Perez: "Ik zie hem ook niet voor PSV, Ajax of Feyenoord spelen"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © BSR Agency

FC Twente staat na 26 competitiewedstrijden op een derde plek in de Eredivisie en Kenneth Perez roemt de inbreng van Lars Unnerstall. De voormalig profvoetballer, die tegenwoordig als analyticus 'het gezicht van ESPN' is, is vol lof over de Duitse doelman.

"Het is bijzonder dat hij zijn kans niet heeft gegrepen bij PSV", blikt hij terug in een interview met Voetbal International. "Dat voelde zich genoodzaakt om Joël Drommel van Twente te kopen. Maar het is zo’n verschil om voor een topclub te spelen", constateert Perez.

"Het is bijna niet te vergelijken, een andere wereld. Je wordt zo anders bekeken", vervolgt hij realistisch. "Maar Unnerstall lijkt hier volledig op zijn plaats en ik zie hem ook niet meer voor PSV, Ajax of Feyenoord spelen. Dat zal eerder in Duitsland zijn, denk ik", voorspelt Perez.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
22/05
FC Twente
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Feyenoord 34 38 68
4 FC Utrecht 34 17 64
5 AZ 34 21 57
6 FC Twente 34 13 54
7 Go Ahead Eagles 34 2 51
8 NEC Nijmegen 34 5 43
9 SC Heerenveen 34 -15 43
Bekijk de hele stand