Perez kritisch: "Manchester United is in het echt heel weinig"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © BSR Agency

Kenneth Perez zag dat FC Twente het moeilijk had tegen NAC Breda. De ploeg van Joseph Oosting won uiteindelijk wel met 1-0. 

Woensdag pakte FC Twente knap een punt bij Manchester United, maar Perez lijkt het enthousiasme van die prestatie iets te willen temperen. "United was wel de best denkbare tegenstander. Op papier lijkt het wat, maar in het echt is het heel weinig", merkt hij op bij ESPN

De wedstrijd tegen NAC bleek vervolgens heel zwaar voor de Tukkers. "Je krijgt wel minder kans om te voetballen en je bent minder fris. Dus de keuzes worden er ook niet beter op en dat zag je wel terug", legt de analist uit. "Dan heb je het mee dat je een penalty krijgt. Van dat soort momenten moet je het hebben. Die strafschop werd goed ingeschoten door Van Wolfswinkel en dan heb je een topweek nadat er een crisis dreigde."

Marciano Vink denkt niet dat de moeizame wedstrijd tegen NAC Breda een voorbode is. "FC Twente heeft een megaboost gekregen in Manchester. Tegen NAC zag het dan misschien ietsje minder uit, maar die zullen ook thuiswedstrijden makkelijk blijven winnen", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties