Perez verbaasd om uitspraak Van Wolfswinkel: "Hoe komt hij daarbij?"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © BSR Agency

Kenneth Perez kan zich niet vinden in de uitspraak van FC Twente-aanvoerder Ricky van Wolfswinkel na de 1-3 nederlaag tegen PSV. De spits had donderdag kritiek op de mediaberichten over zijn team en trok een opmerkelijke vergelijking. Perez reageert zondag in het ESPN-programma Dit was het Weekend.

Van Wolfswinkel zei donderdag over de mindere prestaties van FC Twente in de tweede helft van het seizoen: “Natuurlijk hebben wij het de tweede helft van het seizoen heel matig. Maar we staan ook niet voor niets op deze plek en dat moet je niet vergeten. Dat heb je ook zelf verdiend. Dan mag je ook kijken naar wat je wél hebt laten zien. En dan is het nu gewoon niet genoeg voor Twente-begrippen.”

De aanvaller maakte vervolgens een opvallende vergelijking: “Iedereen kijkt met een heel positief gevoel naar een AZ, als voorbeeld. Maar die staan nog steeds achter ons. En dat is ook onze verdienste.” Perez reageerde verbaasd op de uitspraak in de studio van Dit was het Weekend: “Hoe komt hij daarbij trouwens?” Presentator Milan van Dongen was het met hem eens en vroeg zich af of dit wel klopt, aangezien 'dat ook niet helemaal het geval is'.

Perez legt uit: “Er is één groot verschil met AZ… Althans, er zijn meerdere verschillen. Eén: AZ heeft de bekerfinale gehaald én ze hebben heel veel waarde gecreëerd op het veld. Dat is bij Twente echt anders.” Karim El Ahmadi voegt eraan toe: “Als AZ of Twente de play-offs niet wint, heeft één van de twee wel een slecht seizoen, denk ik.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Feyenoord 33 40 68
4 FC Utrecht 33 17 63
5 AZ 33 21 56
6 FC Twente 33 15 54
7 Go Ahead Eagles 33 4 51
8 NEC Nijmegen 33 4 40
9 SC Heerenveen 33 -17 40
Bekijk de hele stand