Perez voorspelt: "Dan kan FC Twente de grote winnaar worden"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © MTB-Photo

Feyenoord wist op zondagmiddag niet van FC Volendam te winnen. Goed nieuws voor zowel FC Twente als NEC, dat hun concurrent daarmee scherp in het vizier krijgt.

De ploeg van Robin van Persie heeft daarbij de komende weken ook nog eens geen makkelijk programma voor de boeg, waarbij het aantreedt tegen NEC, FC Groningen, Fortuna Sittard, AZ en PEC Zwolle. Volgens Kenneth Perez gaat het heel lastig worden. "Welke vijf teams Feyenoord ook nog had gehad in de laatste vijf wedstrijden, het wordt niet makkelijk", zegt hij tegenover ESPN. 

"Moeten ze het duel met NEC niet schriftelijk afdoen", vraagt hij zich zelfs af. "Als ze één punt pakken tegen NEC, dan kan FC Twente de grote winnaar worden." Een gelijkspel zou betekenen dat FC Twente op één punt van NEC komt en tot twee punten van Feyenoord. 

Lees meer:
0 reacties