Peter Maes tevreden na nederlaag: "Dat hebben de fans ook gezien"

Peter Maes tegen FC Twente
Peter Maes tegen FC Twente Foto: © Pro Shots

Peter Maes ging zaterdag dan wel ten onder met Willem II tegen FC Twente, toch was de hoofdtrainer bepaald niet ontevreden. Hij vond zijn ploeg een prima partij op de mat leggen.

Maes had na het duel tegen de Tukkers een beter gevoel dan na de verloren wedstrijd tegen PSV (0-2). "Omdat we tegen PSV niet hebben geleverd wat we vandáág hebben geleverd", wordt hij geciteerd door het Brabants Dagblad. "We hebben voor het eerst dit seizoen een écht volwassen eredivisiewedstrijd gespeeld, op goed niveau. Voor het eerst konden we heel behoorlijk mee in het tempo van een topploeg: een heel belangrijke stap."

"We hebben nu de vijf bovenste teams tegen gehad en zijn vrijwel elke keer tot de negentigste minuut in de wedstrijd gebleven. Dat is knap. Ook vandaag hebben we er álles aan gedaan, tegen een goede tegenstander. En ik denk te hebben gehoord en gevoeld dat de supporters op de tribune dat ook hebben gezien", aldus Maes.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
8 SC Heerenveen 31 -14 40
Bekijk de hele stand