Pjaca en Orjasaeter niet samen in basis? "Allebei op links het best"

Marko Pjaca schoot voor FC Twente binnen luttele minuten raak tijdens zijn debuut tegen NAC Breda. De linkerspits raakte ook nog de lat. Kortom: een droomdebuut. Een probleem is echter dat Pjaca op dezelfde positie speelt als miljoenenaankoop Sondre Orjasaeter.

"Die Pjaca heeft er wel zin in hè", opent Tijmen van Wissing bij De Oosttribune. Dat zag Anco Jansen ook, maar hij ziet wel een probleem: "Ik zie aan alles dat hij het meest comfortabel is aan de linkerkant." Van Wissing is het daarmee eens: "Dat zei zijn vorige trainer, en dat zei Pjaca zelf ook."

"Maar onze Noorse vriend (Orjasaeter red.) kan alleen linksbuiten spelen. Ik vind hem best oké, maar ik vind het een probleem dat hij alleen met rechts dribbelt. Hij doet niks met links, waardoor het wat voorspelbaar is. Maar hij heeft wel tempo, we moeten hem nog wat tijd geven."

"Maar het is wel een probleem dat ze allebei op links het beste zijn", vervolgt Jansen. "Maar wat ik in 20 miunten van Pjaca heb gezien, lijkt het me niet dat hij het fijn vindt om op rechts te spelen", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties