PSV leert les van FC Twente: "Dat mag ons niet nog eens gebeuren"

Lieske Carleer na het gelijkspel tegen Chelsea
Lieske Carleer na het gelijkspel tegen Chelsea Foto: © MTB-Photo

PSV Vrouwen verloor vorig weekend in eigen huis van koploper FC Twente Vrouwen. PSV-middenveldster Robine Lacroix baalde van de nederlaag, maar haalt er ook wijze lessen uit. Tegen NAC Breda zondagmiddag hoopt ze dat haar ploeg scherper is. 

De nederlaag tegen FC Twente leverde ondanks het resultaat waardevolle inzichten op, vertelt Lacroix op de clubwebsite. "We hebben gezien dat onze felheid in de duels een van onze krachten is. Tegen NAC moeten we dat opnieuw laten zien en tegelijkertijd proberen om de kleine foutjes eruit te halen", aldus de middenveldster. "Fouten mogen gemaakt worden, maar dan moeten we als team samen blijven werken om ze op te lossen."

Daarnaast benadrukt Lacroix het belang van energie en intensiteit gedurende de hele wedstrijd. "Tegen Twente zakten we aan het einde wat weg, en dat mag ons niet nog eens gebeuren. We moeten negentig minuten lang dezelfde energie brengen als in het begin."

FC Twente versloeg PSV vorige week in de topper met 3-1. De woensdag die daarop volgde pakte de ploeg van Corina Dekker een knap punt in het eerste Champions League-duel tegen Chelsea. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand