Pusic over Assaidi: ''We gaan dinsdag kijken hoe hij er voorstaat''

Marino Pusic zag zondagmiddag hoe zijn ploeg met 0-0 gelijkspeelde tegen VVV Venlo. De oefenmeester kende na afloop gemengde gevoelens.

“Er had meer ingezeten en we hadden meer verdiend gezien het spelbeeld. Het is een dubbel gevoel. We zijn stabiel gebleven, maar we hadden pech in de afronding in de laatste fase”, aldus Pusic tegenover RTV Oost. Ondanks dat Twente meer had verdiend, koestert Pusic het gelijkspel. “Elk punt is er één. We kwamen uiteraard voor drie punten, en die hadden we ook verdiend”, vervolgt hij.

Oussama Assaidi was niet fit genoeg voor het duel met VVV. Pusic weet nog niet of de vleugelaanvaller inzetbaar is tegen Feyenoord. “Dat bekijken we per dag. Hij kon het vandaag helaas niet halen. We gaan vanaf dinsdag kijken hoe hij er voorstaat. Dat moet dus nog blijken”, besluit hij.

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
Excelsior
18:45
FC Twente
zo
9/04
FC Twente
12:15
SC Cambuur
zo
16/04
FC Utrecht
14:30
FC Twente
zo
23/04
FC Twente
12:15
Sparta Rotterdam
zo
7/05
FC Emmen
12:15
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
Bekijk de hele stand