Ramiz Zerrouki lacht: "Misschien kunnen ze hem nog verplaatsen"

Ramiz Zerrouki
Ramiz Zerrouki Foto: © MTB-Photo

Ramiz Zerrouki was blij met de overwinning van FC Twente op Go Ahead Eagles (2-0). De huurling van Feyenoord genoot in De Grolsch Veste, waar werd afgetrapt met een sfeeractie door het hele stadion.

"Je kent onze supporters. Ze hebben ons ook weer verbaasd. Het was bizar. Echt kippenvel", begint Zerrouki in gesprek met ESPN. "Meer motivatie dan dat heb je niet nodig. We waren aan het genieten en je zag het speelplezier. We maken twee goals in de eerste helft en dat is voor ons ook lekker dat we een goede marge te pakken hebben."

FC Twente had echter veel vaker kunnen scoren. "Na de 2-0 kregen we zelfs nog een grote kans op de 3-0. Dat was helemaal mooi geweest. Maar het blijft een dingetje bij ons. Vandaag zijn we superblij dat we hebben gewonnen. De tweede helft was niet zo spectaculair als de eerste helft, maar we gingen ook compacter spelen. Dan is het de kunst om zo min mogelijk weg te geven, en dat hebben we uitstekend gedaan. We geven weinig weg, en dat is ook een kracht die je moet hebben."

Het was voor Zerrouki de laatste wedstrijd voor FC Twente dit seizoen. Hij mist het bekerduel met Spakenburg en de uitwedstrijd tegen zijn broodheer Feyenoord vanwege de Afrika Cup. "Het is wel gek, omdat er volgend weekend nog een mooi potje op de planning staat. Dus helaas mis ik die wedstrijd. Maar ik ga ook iets heel moois tegemoet. Een eindtoernooi is wat elke voetballer wil."

Zerrouki heeft nog wel een voorstel voor de KNVB. "Misschien kunnen ze hem nog verplaatsen", zegt hij lachend. "Maar het is wat het is. Het is jammer, maar ik heb vertrouwen in het team."

Lees meer:
0 reacties