Ravensbergen schiet FC Twente Vrouwen naar titel: "Dit is een droom"

Jaimy Ravensbergen met de schaal
Jaimy Ravensbergen met de schaal Foto: © BSR Agency

Jaimy Ravensbergen heeft FC Twente Vrouwen zaterdag naar de titel geschoten. De spits, die lange tijd buitenspel stond na een zware knieblessure, maakte bij haar basisdebuut direct twee goals.

Na afloop verscheen Ravensbergen voor de camera van ESPN, waarbij ze straalde: "We wilden kampioen worden. Dat ik doelpunten maak, dat is alleen maar mooi. Als spits wil je scoren en belangrijk zijn voor het team. En dat is vandaag gelukt." Of de aanvalster dit had durven dromen? "Nee, natuurlijk niet. Dit is een droom en ik ben echt enorm blij."

Ravensbergen zag in de openingsfase een goal afgekeurd worden. Daar baalt ze van. "Dat was lullig. Iemand zei dat ik duwde. Volgens mij niet, maar met twee doelpunten ben ik ook blij." De aanvalster beleefde een 'rotjaar', zo is ze eerlijk. "Mijn kruisbandblessure. Maar ik ben met de begeleiding van FC Twent echt goed geholpen en best snel teruggekomen."

"Ik heb veel met Jong FC Twente gespeeld om ritme op te doen. Dat ik dan nu in de basis mag staan en twee doelpunten mag maken, dat is alleen maar mooi. Ik kan het dus mooi afsluiten", gaat Ravensbergen verder. "Mijn doel was som tegen ADO Den Haag minuten te maken, maar dat werd uitgesteld. Toen gebeurde het tegen Fortuna Sittard en daar was ik eigenlijk al heel erg blij mee."

"Dat ik hier nu mag spelen in de Grolsch Veste ben ik echt onwijs blij mee. Maar we doen het met z'n allen. Het is echt geweldig en het is een superfijn team. Ik ben heel goed opgevangen, dus daarvoor de complimenten", glundert Ravensbergen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
8 SC Heerenveen 31 -14 40
Bekijk de hele stand