Remko Pasveer (42) naar FC Twente: "Dit is een uitstekende keuze"

Remko Pasveer
Remko Pasveer Foto: © BSR Agency

FC Twente heeft de overstap van Remko Pasveer wereldkundig gemaakt. De 42-jarige doelman gaat het keepersbestand in Enschede versterken en is transfervrij naar De Grolsch Veste gekomen.

De voorbije maanden speelde Pasveer in Almelo waar hij Heracles hoopte te behoeden voor degradatie. Dit mislukte echter, want de club eindigde op een kansloze achttiende plaats in de Eredivisie. Ook de doelman maakte geen ijzersterke indruk in het Asito Stadion.

Toch begrijpt Tijmen van Wissing van RTV Oost de keuze van FC Twente wel. "Snap de scepsis als je Remko Pasveer de laatste maanden hebt zien keepen", begint hij op X. "Maar ik denk juist dat dit een uitstekende keuze is. Pasveer is didactisch zeer sterk, is een hele complete keeper (geweest) en is natuurlijk vergeleken met Unnerstall veel meer een coachende figuur in de selectie."

"Daarnaast zal FC Twente nog een keeper aantrekken. Van Oevelen en De Lange zijn de beoogde smaken. Dit omdat je simpelweg niet meer 50 duels per seizoen kunt rekenen op de beste aller tijden van Twente: Lars Unnerstall", aldus de journalist.

Lees meer:
0 reacties