'René Hake staat voor droomtransfer naar Manchester United'

Rene Hake en Sander Boschker
Rene Hake en Sander Boschker Foto: © Pro Shots

Go Ahead Eagles lijkt deze zomer trainer René Hake kwijt te raken. Volgens Fabrizio Romano staat de 52-jarige oefenmeester in de belangstelling van Manchester United, waar hij assistent van Erik ten Hag moet worden.

Ten Hag voert deze zomer de nodige wijzigingen door in zijn staf. Eerder werd al duidelijk dat hij Ruud van Nistelrooij naar de Red Devils wilde halen. De voormalig trainer van PSV kon ook hoofdtrainer worden van Burnley, maar lijkt in Manchester aan de slag te gaan als assistent van Ten Hag.

Hij wil nu dus ook Hake toevoegen aan zijn staf. De twee zijn goed bevriend. Romano schrijft dat United er alle vertrouwen in heeft dat Van Nistelrooij en Hake worden toegevoegd aan de staf. Verder staan ook Steve McClaren en Mitchell van der Gaag onder contract bij de club uit het rode deel van Manchester.

Hake is sinds 2022 coach van Go Ahead Eagles. Afgelopen seizoen won hij met die ploeg de play-offs voor Europees voetbal. Eerder was hij coach bij onder meer FC Twente en FC Utrecht.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
Bekijk de hele stand