René Wagelaar kritisch op FC Twente-duo: "Twee keer van hetzelfde"

FC Twente speelde afgelopen vrijdag in eigen stadion met 0-0 gelijk tegen Telstar. René Wagelaar was aanwezig in De Grolsch Veste en kon van geen moment genieten van het spel van de Tukkers. De analist vraagt zich ook af wie de goals moet maken bij Twente.

"Het was bagger. Het was een vreselijke pot," zegt Wagelaar bij VoetbalTijd. "FC Twente was eigenlijk heer en meester en had in de eerste helft gewoon één of twee goals moeten maken, dan was het klaar geweest met Telstar. Maar ze blijven maar breien, ook met die opbouw van Propper. Met Zerrouki en Van den Belt heb je ook nog twee keer van hetzelfde."

"Het blijft maar heen en weer schuiven, het duurt allemaal veel te lang. Niemand schiet, dat vind ik ook heel bijzonder. Er is niemand die het eens van twintig, dertig meter probeert. Ik kan me bijna geen schot herinneren van vrijdag. En maar breien, en maar breien… het is allemaal zo stroperig." Wagelaar is ook kritisch over Ricky van Wolfswinkel. "Er moet een spits bijkomen die een goal kan maken. Ik weet nu niet wie de goals moet maken."

Zet in op FC Twente tegen FC Groningen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties