Ricky van Wolfswinkel baalt: "Dan zijn ze ook gewoon heel goed"

Ricky van Wolfswinkel tegen Go Ahead Eagles
Ricky van Wolfswinkel tegen Go Ahead Eagles Foto: © Pro Shots

Ricky van Wolfswinkel was na afloop van bekerdeceptie tegen Go Ahead Eagles uiteraard teleurgesteld. Hij gaf zijn tegenover de camera van ESPN zijn analyse van het duel.

Van Wolfswinkel legt uit. "Ik denk dat wij te veel kansen wel weggeven. Als je ziet hoe die wedstrijd begint, ik denk dat dat heel goed is. Ik denk dat wij er heel goed onderuit spelen, ook wel kort op zaten en dominant waren. Op een gegeven moment valt het even weg. Ik denk na een kwartier, twintig minuten", waarna de aanvoerder wordt gevraagd waar dat aan ligt. Van Wolfswinkel: "Ik denk dat als je het momentum creëert bij Go Ahead, daar gaan ze heel goed op. En dan zijn ze ook gewoon heel goed."

De aanvaller ziet in dat Go Ahead Eagles in hun kracht kwam. "En ja, dan zijn we het eventjes kwijt en doen zij het daarna ook heel goed. Daar ligt gewoon hun kwaliteit, dus daar moet je altijd waakzaam voor zijn. Alleen daarna pakken we het wel weer een beetje terug voor rust."

Over de tweede helft zegt Van Wolfswinkel het volgende. "De tweede helft vanaf dat die goal van hun valt, daarna balanceert de wedstrijd misschien weer een beetje. Kan die ook wel misschien aan onze kant vallen. Maar zij deden het wel goed. Dat was de omschakeling om er doorheen te spelen en daaruit heel gevaarlijk te worden. Daarin geven we gewoon teveel weg, denk ik", besluit een teleurgestelde aanvoerder.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
Bekijk de hele stand