Ricky van Wolfswinkel: "Ik vond de rode kaart heel verrassend"

Ricky van Wolfswinkel met scheidsrechter Jeroen Manschot
Ricky van Wolfswinkel met scheidsrechter Jeroen Manschot Foto: © Pro Shots

FC Twente was dichtbij een overwinning op SC Heerenveen, maar kreeg in blessuretijd toch de gelijkmaker tegen. De Tukkers stonden lange tijd met tien man, al vond Ricky van Wolfswinkel de rode kaart voor Bas Kuipers zwaar gestraft.

"Van wat ik kon zien stond hij op zijn voet. Ik vond de rode kaart heel verrassend, maar hij kwam gelijk met rood uit de zak. Ik denk dat hij hem ook met geel af kan doen. Maar dat is mijn mening", vertelt Van Wolfswinkel voor de camera van ESPN. "Je krijgt wel vaker een doelpunt tegen in de laatste minuut en dat is altijd pijnlijk. Ongeacht of je met elf of tien op het veld staat. Dat gevoel overheerst nu wel even."

"Ook met tien man komen er altijd momenten", gaat de doelpuntenmaker verder. "Die links centraal stond iets te slapen waardoor Bruns hem mee kon geven en ik hem lekker af kon maken. Dan sta je 3-2 en dat is lekker, want het geeft je wat adem. Je geeft ook niet veel weg en we hebben een keeper op doel om de ballen tegen te houden."

"Dat deed hij een aantal keren goed, maar dat goaltje viel een beetje ongelukkig. Dan is het wel pijnlijk en lelijk dat je zo'n goal tegen krijgt. Dat had niet per se gehoeven. Ook niet met tien man", aldus Van Wolfswinkel.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Zet € 10 in op FC Twente scoort tegen Feyenoord en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 25 8 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand