Rodrigo Guth baalt: "FC Twente heeft twee keer op goal geschoten"

Rodrigo Guth tegen FC Twente
Rodrigo Guth tegen FC Twente Foto: © Pro Shots

Rodrigo Guth baalde na afloop van het duel tussen FC Twente en Fortuna Sittard dat zijn ploeg geen resultaat heeft weten te behalen. De Tukkers waren in Limburg met 1-2 te sterk voor de gastheren.

"Het was een spannende wedstrijd. We verdedigden goed op onze eigen helft, maar dat deed FC Twente ook", begint Guth voor de camera van ESPN. "Er waren ook weinig kansen, want volgens mij heeft FC Twente ook maar iets van twee keer op doel geschoten. Als ze schoten, dan scoorden ze ook. Na de 1-1 hebben we aan een resultaat gedacht, maar die tweede treffer viel te snel."

"Dat is het verhaal van de wedstrijd. Of we eerder hadden moeten aanvallen? Dat is moeilijk tegen goede tegenstanders. Zij begonnen goed aan de eerste helft en drongen ons terug. We probeerden wel uit te breken, maar we verloren te vaak de bal. In de tweede helft vielen we meer aan en creëerden we ook meer kansen. Helaas hebben we geen resultaat weten te behalen", aldus Guth.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand