Roelfs: "Mag best hardop zeggen dat FC Twente meedoet om titel"

Mathias Kjølø viert een goal in De Grolsch Veste
Mathias Kjølø viert een goal in De Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

FC Twente is bezig aan een prima seizoen. Ondanks het gelijke spel op bezoek bij Ajax blijven de Tukkers volop meedoen om de bovenste plekken.

"FC Twente kan kampioen worden", zegt NOS-commentator Jan Roelfs in het Sportforum bij Langs De Lijn En Omstreken. "Als je ziet hoe ze in het eerste half uur tegen Ajax speelde, mag je best hardop zeggen dat Twente meedoet om het kampioenschap. Net zoals AZ."

Of FC Twente kampioen kan worden durft FC Twente-watcher Leon ten Voorde van Tubantia nog niet te zeggen. "Ik heb FC Twente inderdaad geweldig zien spelen in de Arena. Alleen een echte kampioensploeg wint en dat bleef uit. Twente scoort alleen niet veel, maar tegelijkertijd hebben ze de minste tegengoals van de Eredivisie", aldus Ten Voorde, die snapt dat de club uit Enschede geen afscheid wilde nemen van Ramiz Zerrouki.

De middenvelder, die zaterdagavond de uitblinker was bij de wedstrijd tussen Ajax en FC Twente, werd begeerd door Feyenoord. "Bovendien moet de club een deel van de transfersom afdragen aan de gemeente Twente, als ze Zerrouki hadden verkocht", schetst Ten Voorde.

Zet €10 in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op FC Twente (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
24/09
RKC Waalwijk
16:45
FC Twente
wo
27/09
FC Twente
20:00
Vitesse
za
30/09
FC Twente
21:00
SC Heerenveen
zo
8/10
Fortuna Sittard
14:30
FC Twente
zo
22/10
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 4 12 12
2 AZ 4 10 12
3 FC Twente 4 9 12
4 Feyenoord 5 14 11
5 Fortuna Sittard 5 3 9
6 Sparta Rotterdam 5 1 8
7 Go Ahead Eagles 4 0 7
Bekijk de hele stand