Rots krijgt credits van FC Twente-speler: "Dat doet niet iedereen"

Daan Rots
Daan Rots Foto: © MTB-Photo

Daan Rots sprak zich afgelopen zondag fel uit over een deel van de FC Twente-aanhang. De vleugelaanvaller vond de fluitconcerten en kritiek op bepaalde spelers niet gepast. Ramiz Zerrouki reageerde woensdag op die woorden.

"We waren iets zoekende de laatste weken, maar het voetbal was ook weer niet zo erg als mensen soms zeggen", tekent de Tubantia op uit de mond van Zerrouki. "Alle credits voor Daan Rots dat hij zo opkomt voor zijn teamgenoten en het team. Dat doet niet iedereen."

"Zijn interview was net na de wedstrijd, daar kwam wat emotie bij kijken, maar ik vond het supermooi", vervolgt de middenvelder van FC Twente. "Het is makkelijk om dat te doen in de kleedkamer, maar hij deed dat naar buiten op een heel nette manier."

Zerrouki hoopt dat het team donderdagavond tegen Qarabag een reactie geeft. "Het moet nu gebeuren, hier hebben we met z’n allen keihard voor gewerkt. We hopen thuis een heel belangrijke stap te zetten. En de supporters kunnen ons daarbij het laatste zetje geven."

Trainer John van den Brom begrijpt de reactie van de fans wel. "Het snelle chagrijn is het voetbal van tegenwoordig", meent hij. "Wij weten allemaal dat de uitwedstrijden tegen DAC en Heerenveen klote waren. Ik snap ook echt dat de fans daarmee ontevreden zijn, maar zondag heeft iedereen kunnen genieten. Tenminste, ik heb genoten."

"Ik vind dat er helemaal geen negatieve sfeer in de club en het stadion hangt. We moeten het niet overdrijven", geeft Van den Brom aan. "Wij hebben onze fans nodig. We zijn één. Het is niet zo dat wij tegen onze supporters zijn. Het gaat erom dat we weer samen tot iets moois komen."

Lees meer:
0 reacties