Daan Rots vol bravoure: "Of er nog een buitenspeler bij moet?"

Daan Rots
Daan Rots Foto: © BSR Agency

Over het zwakke vleugelspel van FC Twente was in de eerste seizoenshelft veel kritiek. Ook Daan Rots was het onderwerp van gesprek, maar de aanvaller liet zich zondagmiddag tegen Willem II van zijn beste kant zien, met twee assists. Was de wedstrijd tegen de Tilburgers het begin van een nieuwe start voor de 23-jarige Rots? De aanvaller erkent als eerste dat zijn spel beter moet.

"Aan de ene kant snap ik alle kritiek, aan de andere kant hoop je wat langer de tijd te krijgen van mensen", zegt Rots tegen Tubantia. "Ik had vorig seizoen negen goals en tien assists. Dat zijn topcijfers. Het verwachtingspatroon is dan enorm hoog, ook bij mezelf. Als je daar niet aan voldoet, dan snap ik dat iedereen teleurgesteld is. Het vervelende was dat ik ook nog doorliep met een blessure (de lies, red.). Ik heb nooit ergens last van gehad, en net nu we met een dubbel programma zaten, begon ik te kwakkelen."

Veel FC Twente-supporters hopen nog steeds op een nieuwe aanvaller. Ondanks het goede spel van Rots tegen Willem II, zal de roep om een nieuwe buitenspeler nog steeds aanwezig zijn. Mede door het matige spel van Mitchell van Bergen en Sayf Ltaief. "Of er nog een buitenspeler bij moet?", vraagt Rots. "Als FC Twente dat nodig vindt moeten ze dat doen. Ik houd me niet echt bezig met al die sites en meningen." 

"Ik richt me op mezelf. Ik heb een hele goede vakantie gehad, ben fit teruggekomen en heb een prima gesprek gehad met trainer. Ik heb ook van bepaalde dingen geleerd en weet nu wat goed voor me is. Ik weet dat het anders gaat lopen, ben gereset en dan is het aan mij om in de tweede seizoenhelft te laten zien ik één van de betere rechtsbuitens van de eredivisie ben. Of ik dat ben? Als ik de volgende stap kan maken, dan denk ik dat, ja", aldus Daan Rots. 

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Zet € 10 in op FC Twente wint van RKC Waalwijk en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand