Sadílek en Cerny boeken monsterzege in korte aanloop naar EK

Sadilek in actie voor Tsjechië
Sadilek in actie voor Tsjechië Foto: © Pro Shots

Michal Sadílek zal als enige Tukkers FC Twente vertegenwoordigen op het EK. Tsjechië begon haar voorbereiding op het EK goed, want Malta werd dit weekend met 7-1 verslagen.

Het duel tegen de eilandenstaat werd met maar liefst 7-1 gewonnen door Tsjechië. Centrale middenvelder Sadílek speelde de gehele wedstrijd in de basis en werd ook niet vervangen. Oud-Twente speler Vaclav Cerny viel in en maakte de laatste goal.

Hiermee is het gestart aan de interlandperiode. Op maandag  speelt het Tsjechië van het duo om 18:00 tegen Noord-Macedonië. Op het EK zit het in groep F Het zal starten op 18 juni tegen het Portugal van Cristiano Ronaldo. Georgië en Turkije zijn de andere tegenstanders.

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties