Sadílek: "Hij zei: dit seizoen is het belangrijkste seizoen voor je"

Sem Steijn krijgt de felicitaties van Michal Sadilek
Sem Steijn krijgt de felicitaties van Michal Sadilek Foto: © Pro Shots

Een resultaat tegen PSV kan FC Twente lanceren in de strijd om de derde plek in de Eredivisie. Het zijn voor 24-jarige Michal Sadilek misschien wel de belangrijkste maanden in zijn loopbaan, omdat ook het EK eraan komt en de Tsjech daarbij wil zijn.

Zijn oude leermeester, zijn opa, speelt mee in zijn hoofd. "Mijn opa zegt altijd: dit seizoen is het belangrijkste seizoen voor jou. Zo is het ook. Daar ben ik hem heel erg dankbaar voor", zo weet Sadílek te vertellen in gesprek met RTV Oost.

Sadílek weet hoe belangrijk dit jaar is, maar zo is elk jaar belangrijk voor hem. "Ik kijk altijd naar de korte termijn. Elke training, elke wedstrijd en ieder toernooi weegt voor mij even zwaar. En dat geldt zeker voor de komende periode", weet Sadilek.

"Ik wil naar het EK. Dat zijn mooie dingen en die wil je gewoon meemaken. Ik hoop dat ik bij de selectie zit en ik met FC Twente dit seizoen goed kan afsluiten. Mijn opa was een strenge leermeester, maar daar ben ik hem dankbaar voor", besluit Sadílek.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand