Salah-Eddine blinkt uit: "Als hij dat laatste stapje zet..."

Michel Vlap en Anass Salah-Eddine bij FC Twente
Michel Vlap en Anass Salah-Eddine bij FC Twente Foto: © BSR Agency

Marcel Peeper heeft zondag genoten van Anass Salah-Eddine. De vleugelverdediger van FC Twente maakte een uitstekende indruk in de wedstrijd tegen Ajax en dat is voor de voormalig speler van FC Twente reden om Salah-Eddine op te nemen in zijn Elftal van de Week.

Salah-Eddine blinkt de laatste weken uit bij de ploeg van trainer Joseph Oosting en dat is ook Peeper opgevallen. "Als Anass Salah-Eddine bij FC Twente dat laatste stapje zet qua verdedigen, dan is het helemaal een uitstekende linksback", zo deelt de oud-voetballer in De Telegraaf. "Bij die tweede goal van Ajax had hij zich niet zo uit zijn rug mogen laten verrassen, maar wat hij dan aanvallend allemaal laat zien, heeft natuurlijk écht meerwaarde."

"Hij kwam vaak en goed op, was de back, linkshalf én linksbuiten en heeft altijd overzicht. Hij gaf die knappe pass, waarbij iedereen dacht dat hij ging voorgeven maar hij hem netjes op de zestien legde, waaruit Vlap de 2-1 maakte", deelt Peeper complimenten uit. Salah-Eddine is dit seizoen basisspeler bij FC Twente en was tot dusver in twaalf competitiewedstrijden goed voor twee goals en twee assists.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
11 Fortuna Sittard 15 -4 18
Bekijk de hele stand