Salah-Eddine krijgt direct tegenvaller te verwerken bij AS Roma

Anass Salah-Eddine
Anass Salah-Eddine Foto: © BSR Agency

Anass Salah-Eddine heeft zijn eerste dagen bij AS Roma achter de rug. De linksback, die overkwam van FC Twente, zat woensdagavond direct bij de wedstrijdselectie tegen AC Milan.

Bij het duel in de kwartfinale van de Coppa Italia bleef Salah-Eddine negentig minuten op de bank in San Siro. AS Roma verloor met 3-1 van AC Milan, waar Santiago Giménez debuteerde met een assist, en is daardoor uitgeschakeld in het Italiaanse bekertoernooi.

Dat is niet de enige tegenvaller voor Salah-Eddine na zijn komst naar Italië. De linkspoot moet zijn Europese debuut voor AS Roma uitstellen. Salah-Eddine is namelijk niet ingeschreven voor de knock-outfase van de Europa League. AS Roma mocht, net als FC Twente, drie nieuwe spelers inschrijven en koos voor Devyne Rensch, Victor Nelsson en Pierluige Gollini, die overkwamen van respectievelijk Ajax, Galatasaray en Atalanta Bergamo.

AS Roma betaalde in totaal ruim acht miljoen euro voor Salah-Eddine en dat transferbedrag kan nog oplopen tot tien miljoen euro. In totaal haalde de Italiaanse club vijf nieuwe spelers in de winterse transferperiode. Naast Salah-Eddine is ook Lucas Gourna-Douath, die overkwam van RB Salzburg, niet ingeschreven. Zij kunnen daardoor niet uitkomen in de tweestrijd tegen FC Porto. 

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Zet € 10 in op FC Twente scoort tegen Feyenoord en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 25 8 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand