Salah-Eddine-transfer een fout? "Zijn de miljoenen belangrijker?"

Anass Salah-Eddine in Stadio Olimpico (AS Roma)
Anass Salah-Eddine in Stadio Olimpico (AS Roma) Foto: © Pro Shots

FC Twente verkocht Anass Salah-Eddine in de winterstop voor een miljoenenbedrag aan AS Roma. Fardau Wagenaar en Leon ten Voorde vragen zich af of dat achteraf wel een verstandige keuze is geweest van de club uit Enschede. 

FC Twente is na de winterstop hopeloos uit vorm, dus vraagt Wagenaar zich af of dat iets te maken heeft met het vertrek van Salah-Eddine, die aan een goede reeks bezig was. "Ik weet niet of het door hem kwam, maar hij was wel een belangrijke speler. Je zakt nu weg op de ranglijst, de fans worden kritisch, niemand heeft er een lekker gevoel bij", stelt ze in De Ballen Verstand. "Gooi je ook niet heel veel weg? Zijn de miljoenen altijd belangrijker dan de toekomst van je eigen ploeg?"

Ten Voorde begrijpt in dit geval wel waarom FC Twente voor het geld koos. "Je krijgt er nu heel veel chagrijn voor terug. De kans bestaat ook dat je met veel chagrijn de zomer in gaat. Dat is de keerzijde, maar FC Twente kon het geld niet weigeren, meent hij. "Tien miljoen voor Salah-Eddine krijg je nooit meer. Ze hebben voor het financiële plaatje gekozen en we weten de situatie bij FC Twente. Er liggen nog wat financiële dossiers op tafel. Als dit weer gebeurt, gaan ze dit wel meenemen." 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Utrecht 11 5 16
7 Sparta Rotterdam 11 -9 16
8 NEC Nijmegen 11 7 15
9 FC Twente 11 2 15
10 SC Heerenveen 11 0 14
11 Go Ahead Eagles 11 0 13
12 Fortuna Sittard 11 -4 13
Bekijk de hele stand