Sam Lammers geregeld onder vuur: "Dat is wel supportersgedrag"

Sam Lammers
Sam Lammers Foto: © BSR Agency

Sam Lammers werd afgelopen zomer met hoge verwachtingen naar FC Twente gehaald. De spits was in de eerste seizoenshelft niet altijd een vaste waarde en scoorde tot dusver acht keer in 26 officiële wedstrijden. Sommige supporters hadden meer van de 27-jarige aanvaller verwacht.

Trainer Joseph Oosting krijgt van Fardau Wagenaar de vraag wat er met Lammers aan de hand is. "Weet je wel hoeveel goals hij heeft gemaakt?", countert Oosting bij De Ballen Verstand. "Dat is wel supportersgedrag. Hij kan heel goed voetballen en heeft ook impact in onze manier van voetballen. Hij heeft al acht goals gemaakt, hè. Het kan natuurlijk altijd meer, maar verwacht je dan van hem?"

Wagenaar geeft aan dat ze verwachtte dat Lammers iets meer zou bijdragen aan het doelpuntentotaal van 32 Eredivisietreffers, waar Sem Steijn verantwoordelijk is voor twaalf goals. "Ook voor Sam geldt dat hij bij een nieuwe club komt, maar de ene wedstrijd bij hem is ook wat beter dan de andere", aldus Oosting, die Lammers toch geregeld voortijdig wisselt. "Maar ik laat hem ook wel vaak staan", countert hij. "Soms worden er andere dingen gevraagd in wedstrijden, maar hij is ook diegene die scoorde met het magische doelpunt bij Manchester United. Maar hij kan alleen maar beter worden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 23 6 43
4 Feyenoord 22 20 40
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
8 FC Groningen 23 -10 27
9 NAC Breda 23 -15 27
Bekijk de hele stand