Sam Lammers kritisch na Telstar-FC Twente: "Dat moet niet kunnen"

Sam Lammers en Danny Bakker
Sam Lammers en Danny Bakker Foto: © Pro Shots

FC Twente speelde zondagmiddag in Velsen-Zuid met 1-1 gelijk tegen Telstar. Sam Lammers kwam zelf niet tot scoren, maar gaf wel de assist op de treffer van Marko Pjaca. Toch is de spits na afloop zwaar teleurgesteld over het optreden van de Tukkers.

"We begonnen zo slap in de eerste helft", zegt Lammers op de clubsite van FC Twente. "Ik weet niet hoeveel ballen ik ingeleverd heb zien worden. Telstar was in de duels veel scherper en dat moet niet kunnen. Als je ons in de tweede helft ziet, dan hebben we in de eerste helft volledig iets laten liggen." 

"Normaal kijken we beelden in de rust, maar dat was niet nodig. Alles ging mis. We hebben het in de rust vooral met woorden gedaan. In de tweede helft zie je dat het wel kan. Met een beetje geluk win je hem ook nog. Ik ben er chagrijnig van dat we niet winnen en dat ik niet scoor", zo besluit Sam Lammers. 

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties