Sampsted kreeg advies: "Beste sfeer die hij ooit had gezien"

Alfons Sampsted
Alfons Sampsted Foto: © Pro Shots

Alfons Sampsted is deze winter toegevoegd aan de selectie van FC Twente. De international van IJsland kwam transfervrij over van Bodø/Glimt. Sampsted had goede verhalen over FC Twente gehoord van zijn goede vriend Willum Thór Willumsson die bij Go Ahead Eagles speelt.

"Ik en Willum zijn al vrienden sinds we drie, vier jaar oud zijn", legt Sampsted uit bij ESPN. "We speelden in alle teams van Breidablik in IJsland. Ik speelde met hem in het nationale elftal, we zaten bij elkaar op de kleuterschool en school."

Willumsson sprak lovend over FC Twente. "Ik belde hem en hij vertelde dat de sfeer in het FC Twente-stadion misschien wel de beste is die hij ooit heeft gezien in Nederland. Hij heeft een keer gescoord in de laatste minuut tegen FC Twente, dat vergeef ik hem niet", zegt Sampsted lachend. "Maar hij vertelde goede dingen."

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Agenda
zo
4/06
FC Twente
14:30
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 34 49 75
3 Ajax 34 48 69
4 AZ 34 33 67
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
8 SC Heerenveen 34 -6 46
Bekijk de hele stand