Scheidsrechter Nikola Dabanovic afgekraakt: "Agressie op de bank"

Nikola Dabanovic in De Grolsch Veste
Nikola Dabanovic in De Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

FC Twente verloor donderdagavond in eigen huis met 0-2 van Lazio Roma en Ricky van Wolfswinkel baalde na afloop van het teleurstellende resultaat. De aanvoerder was bovendien, net als veel supporters, geïrriteerd over het optreden van scheidsrechter Nikola Dabanovic. 

"Hij gaf gele kaarten waarvan je denkt: het is een overtreding en niets meer", sprak Van Wolfswinkel bij ESPN. "We krijgen een terechte rode kaart (voor Lars Unnerstall, red.) en geen extra rode kaart, maar hij laat de wedstrijd wel op een bepaalde manier ontsporen. Als je de agressie op de bank (zo kreeg onder andere Michel Vlap een gele kaart, red.) ziet bij ons, dan komt dat mede door een aantal beslissingen van hem", constateert de routinier. 

Van Wolfswinkel stoorde zich ook aan het acteerwerk van de Italianen. "Maar zij winnen hier met elf tegen tien, gaan het vliegtuig in en hebben het dan nergens meer over", vervolgt hij over de koploper van de Europa League. "Dat zit van nature niet zo in ons Nederlanders. Ik heb vaak zat tegen Italianen gespeeld. Zelf ben je dan ook wel eens op zoek naar een vrije trap, want we hebben goede nemers. Maar het mocht allemaal niet zo zijn", besluit Van Wolfswinkel. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 Ajax 14 6 23
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 14 6 21
8 FC Twente 14 3 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
11 SC Heerenveen 14 -1 17
Bekijk de hele stand