Schildkamp: "Ze hebben tien maanden met Bruggink gebeld en geappt"

Mats Rots kende een succesvol eerste weekend als speler van Heracles Almelo. Vrijdag tekende hij een huurcontract bij de club en zondag scoorde hij direct bij zijn eerste basisplek. Vincent Schildkamp vindt het een geslaagde transfer, maar weet ook dat er een andere clubs interesse hadden.

"Hoe je het ook wendt of keert, het is best pikant een speler van FC Twente naar Heracles", zegt Schildkamp bij Tekengeld. "Bij het juichen zag je een paar oudere heren in het uitvak kijken van: Het is fijn dat we op 0-1 zijn gekomen, maar dat het nu uitgerekend die speler van FC Twente moet zijn... Daar waren wel snel overheen, want het was een heel belangrijk doelpunt."

"Overigens. Onbezoldigd FC Volendam-scout Kees Kwakman is denk ik tien maanden bezig geweest om Mats Rots naar FC Volendam te halen. Arnold Bruggink appen en bellen: Joh, hij speelt daar toch niet. Arnold wilde hem er in eerste instantie bijhouden, want het is een zeer talentvolle speler. Maar tien maanden bellen en appen heeft niet geholpen, want hij ging toch naar Heracles", aldus Vincent Schildkamp.

Lees meer:
0 reacties