Scholten: "Aantal punten komt niet overeen met het vertoonde spel"

Dominique Scholten
Dominique Scholten Foto: © Pro Shots

Dominique Scholten baalt van het gelijke spel van FC Twente tegen OGC Nice. FC Twente was de betere tegen de Franse topclub, maar na twee late goals gaan er geen drie punten mee naar Enschede.

"Gisteren hebben we opnieuw laten zien dat we prima kunnen duelleren met grote ploegen in Europa. Helaas komt het aantal behaalde punten in de Europa League nog niet overeen met het vertoonde spel", opent Scholten via de clubkanalen van FC Twente.

"Evenals tegen Fenerbahce was de ploeg van trainer Joseph Oosting ook gisteren tegen OGC Nice de betere partij, maar glipte de overwinning in de slotfase tussen de vingers weg", weet Scholten. "Veel tijd om hierbij stil te staan is er niet, want zondag wacht Ajax."

"Vanmorgen heeft de selectie alweer een training afgewerkt in Nice, vanmiddag vliegt de ploeg terug en morgen is er een afsluitende training in Hengelo. De spelers zijn er zondag weer klaar voor. FC Twente – Ajax is een prachtige wedstrijd om naar uit te zien", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties